Nejnovější recenze ze sekce Antiradary

Přidáno: 18. června 2013

• Za ty prachy SUPER najde všechno a některé radary můžete vypnout. Laser podle mne neumí.lehké na ovládání . Nepřekáží na palubce.

Já myslím opravdu za ty peníze dost dobrý.

Přidáno: 28. března 2013

• výborná detekce (lepší než Valentine One a všechny starší modely Bel)
  • databáze stacionárních radarů, kamer na červenou, apod.
  • jednoduchá aktualizace
  • komunikace v češtině
  • minimální rozměry
  • bezkonkurenční cena
  • nenašel jsem

Tento antiradar jsem pořídil na základě skvělých referencí ve firmě antiradary.net, jedná se o oficiální zastoupení. Při nákupu mi byl zadarmo do detektoru nahrán aktuální firmware a databáze POI. Antiradar má skvělou detekci srovnatelnou s Bel RX65i a mnohonásobně dražším Protectorem, má rozměry srovnatelné s cigaretovou krabičkou a jde tak pěkně schovat u zpětného zrcátka (kvůli nenechavcům). Navíc je celý v češtině.

Přidáno: 14. ledna 2013

• Řidič s tímto detektorem jezdí pomalu, protože pípá téměř neustále
  • Je to krabička naprosto k ničemu. Pípá neustále a když jedete kolem skutečného radaru tak mlčí.
  • Nedetekuje úsekové kamery ani stacionární radary.
  • Nedetekuje lasery
  • Radar detekuje na 20 metrů!

Naprostej křáp. Po doporučení od známého jsem Whistler vrátil prodejci a koupil si Genevo One, se kterým jsem zatím 100% spokojen.

Přidáno: 14. ledna 2013

• Detekuje všechny radary
  • Detekuje úsekové měřiče
  • Komunikuje v češtině
  • Zakoupil jsem u výhradního dovozce AntiRadary.NET a nelituji toho. Rozumí problematice a vše mi kompletně vysvětlili.
  • Nejsou

Nejprve jsem byl skeptický, protože moje zkušenost je taková, že antiradary za cenu pod 10 000 proste nefungují. Byl jsem ale veliče příjemně překvapen. Antiradar Genevo zvládá jak klasické radary, tak bravurně a hlavně česky upozorňuje taky na všechny úsekové radary v Praze. Po 3 týdnech používání naprostá spokojenost a zatím bez pokuty :).

Přidáno: 2. ledna 2013

• Kontinuelní falešné poplachy, navíc detekte radaru pouze pár vteřinek dopředu.

Výkonnost tohoto antiradaru odpovídá jeho ceně.

Přidáno: 26. října 2012

• Za ty penize zcela bezkonkurencni
  • Obcasny falesny poplach, ale nic zasadniho, jelikoz to je vlastnost vsech radaru

Doporucuji

Přidáno: 10. října 2012

(naposledy upraveno 11. října 2012)

• Vynikající detektor, zvládá ramery i úsekový měření!
  • žádné, funguje to výborně a navíc za tu cenu...

Prostě za ty peníze je to nejlepší co lze koupit. Umít to skoro všechno a oproti Valentine One co jsem měl předtím, je to nebe a dudy...

Ověřený zákazník CentrumObchodu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2012

Zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• bez českého manuálu

Přidáno: 17. srpna 2012

• Mám ho už asi 1 rok, ale zatím na policejní radar, který jsem už několikrát míjel mě ani jednou neupozornil ( i když jsem se pro kontrolu i vracel), ale vím, kde mají zabezpečovací systémy u obchodů a benzínek.
  • Nedetekuje radary
  • Pípá pouze na všechny signalizace v obchodech

Je nepoužitelný
Je to zlodějna a vyhozené peníze jako v popelnici.
Nedoporučuji ho nikomu.

Přidáno: 31. července 2012

Zakoupeno v KASA.cz

• Včas varuje, není příliš rozměrný

Nerad platím pokuty
Zkušenosti dobré
Produkt jsem doporučil
Na co si budu dávat pozor při příštím nákupu nevím, ale produkt byl pro někoho tak zajímavý, že mi ho ukradl z auta na krátké cca 5 min trvající zastávce u obchodu
Potřeboval bych nový, kdo si má pořád dávat pozor na tachometr

EVOLVE Shield SJ218

EVOLVE Shield SJ218

Ověřený zákazník OK Computers Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2012

Zakoupeno v OK Computers

• nízká cena
  • asi nastavit ho tak,aby nepískaly i obyčejné měřící cedule ve městě a podobné věci-- na nové radary se nechytá a oznámí je až když je člověk měřen--tam by pomohl asi jedině zakázanej aktivní antiradar.

dobrý, není 100%ní..... záleží na způsobu měření i umístění radaru (např.za zatáčkou nemám šanci), ale reaguje na klasický radary s předstihem.

Escort Passport X50 EURO

Escort Passport X50 EURO

Ověřený zákazník 9000.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2012

(naposledy upraveno 12. července 2012)

Zakoupeno v 9000.cz

• Žádné
  • Zboží dodáno jako falzifikát, místo originálu!!!

Z krabice strhnuté sérové číslo. Na antiradaru nakopírováno
sériové číslo,žádný hologram!!!
Bohužel poprvné na netu někoho NEDOPORUČUJI , ale zde jsem objednávala poprvé a také naposled!!!

Přidáno: 13. března 2012

(naposledy upraveno 13. března 2012)

• za tu cenu je plně vyhovující a dostatečně funkční

perfektní poměr cena výkon

Přidáno: 23. listopadu 2011

• Dobrá šňůra k přístroji.
  • Naučí Vás to jezdit opravdu pomalu, protože není jediná jízda kde by Vám to něco nehlásilo. Ve skutečnosti je však možné, že radar nepotkáte celý měsíc ani jeden.
  • Nic to neumí a snímá to každé dveře.

Beru to jako předraženou dětskou hračku. Po vykradení auta při autonehodě ( paní nedávala na křižovatce pozor a nedobrzdila ve vyjetých kolejích) jsem přišel o Beltronics RX65 Euro a tomu říkám téměř 100% antiradar (měl jsem ho několik roků). Ten má minimum falešných poplachů (např. tzv. dlouhé slunce, kde hlásí laser a dále jen pár dveří od obchoďáků). ///Chybou je však špatné snímání radarů, které jsou na motorkách///. Cena je ovšem někde jinde. Měl jsem i zapůjčenou americkou verzi a i ta byla o tisíc procent lepší jak Cobra. Cobra 9345 opravdu hlásí radar velmi pozdě a řekl bych, že i při překročení rychlosti přes 10 km máte co dělat aby jste to ubrzdili. Nutno však dávat pozor na to kdo jede za Vámi, aby se Vám nekouknul do kufru. Vícekrát se stalo, že zaznamenal radar až přímo na jeho úrovni. Při zakoupení tohoto "antiradaru" jsem přečetl návod a parametry měl až neskutečně dobré. Je pravdou, že nádherně hlásí cedule s okamžitou rychlostí, ale cedule i se záznamem však ani nezaregistruje. Úsekové měření je pro něj taky tabu. Jsou to jen vyhozené peníze a zbytečná frajeřina, že něco jako antiradar vozíte v autě.
Policii bych vzkázal, že nikdo by nekupoval antiradary, kdyby řidič nemusel 90% z řízení věnovat se tomu jak vyhnout dírám a to i na dálnici, aby řidič díru "přelétnul a neutrhnul si kolo pomalou jízdou". Navíc by se měli podívat do Anglie jak účelně využívají měření rychlosti např. u škol. Cedule s měřením úseku je téměř nepřehlédnutelná a platí pro všechny a to i pro poslance a i pro policii (pokud nehouká).
U nás na Liberecku je až srandovní jak měří rychlost, když jsou 20 metrů od vozovky schovaní v keřích. Další měření je po 500 metrech. Tak vyfasujete dvě pokuty na jedné rovince.
V Rakousku Vás ani nenapadne jezdit rychle. Pokud nahlásíte díru ráno při zpáteční cestě o díře ani nevíte ( a to dělají i v noci). Nikdo se Vám netlačí na kufr a pokud ano dáte hlášku Policii a oni to vyřeší. Češi jsou za to dost často pokutováni.
Policie by se u nás měla zaměřit na přetížená vozidla (hlavně zahraniční) a na auta z kterých teče olej jak z cedníku a tím se pak podstatně prodlužuje brzdná dráha a o okologii ani nemluvě.
Jako firma jsme ministerstvu nabízeli, že nakoupíme mobilní váhy a v součinnosti s Policií by docházelo k měření. Na ministerstvu bylo řečeno, že to není takový problém a že pokud by to bylo zapotřebí koupí si je Policie sama. Nevím kde jezdí úřednici, ale po našich silnicích asi ne.

Přidáno: 19. října 2011

Zakoupeno v KASA.cz

• Kdo si zvykne s ním jezdit, je bez něj jako bez ruky. Pocit jistoty.
  • Počet falešných upozornění.

Doporučuji. Zvláště jako ochrana proti "těžce pracujícím" strážníkům Městské policie.

Přidáno: 17. října 2011

• poměr cena/kvalita
  • držák na přední sklo(přísavky nedrží),výrobek by si zasloužil kvalitnější uchycení.
  • Čekal bych více nastavení od výrobce.

Zkušenosti teprve zhodnotím zda-li se přístroj vyplatí.
Jestli díky tomu ušetřím na pokutách min.2500Kč tak hurááá.

Přidáno: 26. srpna 2011

• nevim o zadnou prednost,porad pipa
  • drahy a nefukncni,totalne k nicemu,pipa i kdyz je a i kdyz neni radar

zbytecnost

Přidáno: 18. srpna 2011

• Radary detekuje ale otázka je zda ta vzdálenost stačí.
  • Jednoduché nastavení.
  • Dva způsoby přichycení.
  • Cena.
  • Příliš mnoho falešných poplachů v ka pásmu.
  • O X a K pásmu ani nemluvě. Ve městě hrůza.

Při skoušení 5x poplach v ka pásmu z toho radar jen 2x.
Detekce info tabulí vynikající ale stejná tabule volná cesta a stejná rychlost přesto z 10 pokusů začal detekovat ceduli z různým předstihem.
Jedna tabule ukáže rychlost a antiradar za pípa až za dvě vteřiny.
Laser hlásí ale nemohu posoudit zda jsem už byl změřen nebo detekce byla včasná jel jsem totiž podle předpisů.
Pokud nemá volný výhled z okna před sebe detekuje pozdě. Stačí aby jen clonily stěrače.

Přidáno: 9. srpna 2011

• výborný detektor benzinek
  • skoro vůbec nedetekuje policejní radary ČR a jestli ho detekuje tak 20-30m u radaru což je absolutně nedoporučuju.

absolutně nepoužitelný antiradar. Nelze doporučit.

Beltronics RX65 EURO

Beltronics RX65 EURO

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2011

Zakoupeno v ePROTON.cz

• vše je nastaveno a má leaser i dozadu

super

Zobrazuji 261 - 280 ze 290 recenzí 1...11 12 13 [ 14 ] 15