Nejnovější recenze ze sekce Antiradary

• není co

Vynikající

Přidáno: 1. ledna 2017

Zakoupeno v AntiRadary.NET

• Už máme v rodině druhý Genové Oné a jsme s ním velmi spokojený. Vřele doporučuji...

Genevo One S

Genevo One S

Přidáno: 12. prosince 2016

Zakoupeno v AntiRadary.NET

• Ve srovnání s předchozím detektorem RX65i se nedá vůbec porovnat. Toro hlásí i stacionarni radary a usekove mereni.
  • Zatim zadne

Opravdu doporucuji. Myslim si ze je to Top detektor pro CR!

Přidáno: 23. června 2016

• malý, elegantní, nenápadný
  • velice citlivý, ale bez zbytečných falešných poplachů
  • spolehlivý pomocník

Malé a elegantní zařízení, které mi již zachránilo body i peníze!

Stinger VIP

Stinger VIP

Přidáno: 21. června 2016

Zakoupeno v AntiRadary.cz

• Barevný dotykový displej.
  • Vynikající citlivost.
  • Jednoduché ovládaní a české menu.
  • Funguje jak v ČR, tak i v celé Evropě.
  • Vyšší cena.

Koupeno u Antiradary.cz na základě jejích doporučení a je to zatím nejlepší antiradar, co jsem kdy měl. Ostatní antiradary jsou proti Stinger VIP hračka.

Escort Passport X50 EURO

Escort Passport X50 EURO

Přidáno: 29. února 2016

• 5
  • ne

OK

Přidáno: 29. ledna 2016

• Detekce klasických Ramerů
  • Ukazatel směru a počtu radarů
  • Spolehlivost
  • Možnost 2 hlasitostí - klasická a ztišení
  • Nové verze párování s mobilním telefonem
  • Robustní konstrukce
  • Cena, ale ta se vám brzo vrátí, pokud jezdíte

S ohledem na míru silniční šikany v ČR můžu s klidem prohlásit, že se investice do tohoto antiradaru vrátila během 3 měsíců - a není to o tom, že jedete 200 po dálnici, ale o tom, jak jsou vybírána místa, kde se měří - bezpečné rovné úseky, v noci, na kraji města, pasti na přespolní a pod.
Na klasické bradavice - Ramery naprosto geniální, s předstihem stovek metrů ve městě. Jednou jsem zažil i na více než 1km.
Ukazatele směru odkud jde radar - vynikající zvlášť v noci.
Jednou jsem opravdu ocenil i ukazatel počtu radarů, protože na jedné ulici měřili v rozestupu a za zatáčkou dvakrát, což jsem v ČR ještě nezažil.
K laseru - z principu měření musíte jít hned na brzdy nebo máte štěstí a jel před vámi někdo, koho měřili a pak je laser detekován.

Dobré vědět:
Pozor na cesty do zahraničí - nemusí být legální, vždy si ověřte dle cílové destinace.
Falešné poplachy na laser - Volva a Mazdy s (asi) adaptivním tempomatem a některé mýtné brány (copak to asi měří, že?).
Dále detekuje starší verzi cedulí "vaše rychlost je", stiskem tlačítka je však možné okamžitě ztlumit na přednastavenou hlasitost.

V kombinaci s navigací s GPS databází pevných radarů můžete jezdit v klidu, soustředit se na řízení a ne sledovat, jestli na vás někdo nečíhá. Pokud ovšem nejedete do Prahy, protože tam je radarů tolik, že to na vás pípá pomalu nonstop ze všech stran.

Ukázka z praxe: https://www.youtube.com...

Shrnutí: A vy ještě jezdíte bez antiradaru?

EMS 20

EMS 20

Přidáno: 22. prosince 2015

• design, nastavení (když umíte anglicky nebo rusky)
  • na téměř každý "radar" před vesnicí reaguje
  • i když snížím hlasitost varování na minimum, je zvuk opravdu hodně hlasitý až nepříjemný
  • kdo neumí anglicky, nebo rusky, bude mít lehčí problémy

Objednal jsem si jej kvůli ceně, ale požadovanou službu splňuje podle mě pouze na 40%, spíš řidiče otravuje nesmyslným houkáním a kde nic, tu nic...

Přidáno: 7. prosince 2015

• plně funkční
  • vše v jednom (poplach, štít, antilaser, GPS...)
  • méně informací (display je u VIP verze)
  • možná cena, ale výrobek odpovídá

Oproti původnímu Belotronicu trpí míň na plané poplachy a parádně si poradí s laserem. Do VIP už se mi investovat nechtělo, tak snad si vystačím s levnější verzí (hrubší rozsah detekčních frekvencí, co jsem se dočetl). Kupováno na antiradary.cz

COBRA XRS 9345

COBRA XRS 9345

Přidáno: 26. listopadu 2015

• Takové ty vesnické radary to chytá dobře
  • V souvislosti se stále častějším vybavováním dražších aut adaptabilním tempomatem (fungujícím na bázi radaru) houkají tyto detektory pokaždé když Vás předjede nový Mercedes, Audi nebo i Superb s lepší výbavou. Když takové auto jede před nebo za Vámi jste nucen zařízení vypnout jinak to řve pořád.

Osobně bych takové peníze za to nedal. Na servrech v Číně stojí 21 USD. Od jiného výrobce i 11 USD

16band Super Ka Plus

16band Super Ka Plus

Ověřený zákazník JSHOP Ověřený zákazník

Přidáno: 8. listopadu 2015

Zakoupeno v JSHOP

• Signalizuje i městské kamery na stožárech.
  • Hrubě nedostatečný návod na obsluhu.

Kvalita produktu je nadprůměrná

Přidáno: 17. července 2015

• GPS
  • Komunikace česky
  • Možnost upgrade databáze
  • Ukazuje rychlost
  • Ukazuje vzdálenost k umístění radaru
  • Je malý, takže nepřekáží-minimální rozměry
  • Koupeno u ANTIRADARY.NET, fajn jednání
  • Možná vertikální držák za příplatek, ale koho by bolelo 300kč...

Antiradar který je opravdu malý a lehce lze umístit do míst, že nepřekáží vůbec do výhledu i při použití vertikálního držáku, který např. zlepší detekci ještě o 30%.
Pořídil jsem si k tomu kabel pro pevné přípojení a schoval ho pod palubku, takže nikde nic nevisí.
Mluví česky a s kombinací GPS hlásí kamery na červených, stacionární radary a průjezdové.
U mě prakticky žádné prozvuky, když to srovnám s Valentine One, který jsem mel pujčený, ten mel tolik falešných poplachu, že sem ho ani pak nezapínal.
Za mě super, je to skvělá funkční pomoc která Vám kryje záda včas.

Whistler Pro 68SE

Whistler Pro 68SE

Přidáno: 28. dubna 2015

• Plně funkční ,jsem spokojený dvakrát mě zachránil ř.p.,používám ho denně.

Dobrá cena ,americká kvalita.

Přidáno: 12. února 2015

• Mám jej asi 10 let a ušetřil jsem minimálně tolik peněz, kolik jsem za něj dal.
  • Na laserové radary nestačí, reaguje až v případě, kdy už jste změřen(a).

Tento výrobek jsem si vybral proto, že jsem na Webu zrovna narazil na vychvalující reklamu. Srovnávat nemohu, protože jiné detektory nevlastním. Používám jej dodnes i když vím, že někdy mne varuje a někdy ne (lasery), jezdím raději opatrněji. Myslím si, že cena by neměla být tak vysoká, jelikož nezaručuje 100% varování a navíc se od r. pořízení ( 2005) téměř nezměnila, což u elektronických výrobků nebývá obvyklé.

Přidáno: 5. února 2015

Zakoupeno v AntiRadary.cz

• GPS, minimum chybových hlášení, možnost UPGRADE databáze.
  • Je v češtině.
  • Pokud je ve velké blížkosti mobilního telefonu, generuje chybová hlášení. Po úpravě vzdálenosti bez problémů.

Velmi kvalitní antiradar, který nepřekáží v autě ve výhledu, neruší zbytečným pípáním, pokud je v dosahu úsekové měření, policejní hlídka, měření v tunelu apod. paní vás z reproduktoru upozozní na možnost být změřen, na displeji se vám ukáže aktuální rychlost, příp. vzdálenost k radaru a vy máte dostatek času upravit rychlost svého vozu.
Lze nastavit jaká sledovaná pásma zapnout a vypnout, jak chcete, aby po zapnutí antiradar fungoval (se znělkou, bez ní atd.) Nastavení pro možné přizpůsobení je tam dost.
Funguje ale i bez nastavování.
Vše je z výroby již nastaveno.

Pro bezproblémové ježdění po našich silnicích plných ambiciozních policistů, kteří si chtějí vydělat na výplatu na řidičích je tato krabička NEZBYTNÁ !!!

Ve srovnání s antiradarem Valentine ONE má Genevo ONE minimum chybových hlášení. Zdá se mi přesnější.

BEL VECTOR 945 EURO

BEL VECTOR 945 EURO

Přidáno: 11. listopadu 2014

• Kvalita, ověřený produkt
  • Detekuje to co má a s celkem dobrým a dostačujícím předstihem
  • Možnost širokého nastavení
  • Mnoho doplňků jako vertikální držák
  • Citlivost srovnatelná s novějšími modely BEL.
  • Použitelnost v ČR tak i zbytku Evropy
  • Měl by umět za večeru detekovat i IR přisvícení kamer, což snad jiné detektory neumí, ale nespoléhal bych na to.
  • Proti nejnovějším modelům o trošku více falešných poplachů, ale nic hrozného a navíc falešný od pravého člověk po čase pozná
  • Občas rušení od cizích detektorů hlavně GENEVO například v koloně
  • Falešné detekce při telefonování u T-Mobile a při příjmu SMS. Nicméně v autě netelefonuji pořád a už vůbec "neesemeskuji". Tato vada by možná naštvala někoho kdo hodně a často volá.
  • Detekce laseru nic moc, spíše když už upozorní tak na probíhající měření, ale toto je problém všech pasivních detektorů.

Zakoupil jsem tento kousek již z druhé ruky od prověřené firmy, ale na imitátoru prošel perfektně a stále je v kondici. Dle odborníků životnost těchto detektorů je kus od kusu 2 až 15 let. Zpracování je perfektní. Kvalitní materiál. Na slunci se nekazí. Dostal jsem záruku 6 měsíců. Jediná maličkost po těch letech je, že na hrbolaté silnici malinko chrastí krycí sklíčko displaye, ale to půjde vyřešit.

Přidáno: 5. listopadu 2014

Zakoupeno v AntiRadary.cz

• Malý, kompaktní ,super funkční, nemůžu si stěžovat, plně splňuje naprosto všechno co potřebuji.
  • Nic jsem nenašel

nedorazilo a to je zaplaceno a už na 2. e-maili nereaguje nikdo

Genevo One Euro

Genevo One Euro

Přidáno: 20. srpna 2014

99% spolehlivost, jednoduché ovládání, diskrétní...

Přidáno: 12. srpna 2014

• nic, hrůza a podvod.
  • Pípá kde nemá, bere signály co nemá.. takže pořád jedete jak máte..

Polici musí mít z takového výrobku radost, jedete vždy podle předpisu......

Zobrazuji 221 - 240 ze 290 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14...15